Aktuality

Ako plní Matúš Vallo volebné sľuby v Bratislave? Po budovaní záchytných parkovísk je dostavba električky ďalší „prúser“ .

Kedy primátor Vallo povie pravdu či sa stihne alebo nestihne výstavba a stihnú sa vyčerpať eurofondy na ňu určené?

„Silne pochybujem, že mesto Bratislava do roku 2023 tento projekt stihne dokončiť. To je, povedala by som, prakticky vylúčené. Ak sa to nestihne, budem to považovať za zlyhanie magistrátu, uviedla Remišová, ktorá si nevie predstaviť, že v ďalších programových obdobiach bude taký veľký balík na takýto finančne náročný projekt pre Bratislavu.

SÚVISIACI ČLÁNOK

Vrakunská skládka – 23 rokov trápenia. Primátor Vallo sľuboval stanovačku…

Čo povedal 18. marca 2018 súčasný primátor Bratislavy Vallo v predvolebnom rozhovore ?

Tak aká je pravda? Naplnil primátor Vallo 2 svoje nosné body zo svojho programu z roku 2018 s ktorými kandidoval na primátora?

  • Menej áut vchádzajúcich do mesta dosiahneme postavením záchytných parkovísk na okraji mesta a jednotnou parkovacou politikou zvýhodňujúcou rezidentov.
  • Dobudujeme električkovú trať v Petržalke, zmodernizujeme Karloveskú, Vajnorskú a Ružinovskú radiálu, predĺžime električkovú trať v Dúbravke a v Ružinove a zavedieme električku cez Nivy do Podunajských Biskupíc.

Odpovedzte si na tieto otázky sami…Podarilo sa mu to?

Viac o jeho sľuboch v mojom blogu https://blog.sme.sk/martingregus/politika/plni-matus-vallo-volebne-sluby-bratislave-budovani-zachytnych-parkovisk-dostavba-elektricky-dalsi-pruser

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.